Валди Тур: Варшава – Стокгольм - Копенгаген - Осло - Берген – фьорди Норвегії - Таллін - Рига – Каунас – Вільнюс


горящие туры из Днепра в Турцию, Египет, Грецию, Кипр, Италию, Хорватию, Болгарию, Грузию. телефон лучшего турагенства Днепропетровска (056)375-65-75 ул. Шевченко 47 (Екатеринославский бульвар) напротив парковки Сascade Plaza


 
 
 

УСЛУГИ
ТУРЫ
СТРАНЫ
ВЫБОР ТУРА
 КРУИЗЫ
ТУРЫ ОТ TEZ TOUR
ГОРЯЩИЕ ПУТЕВКИ
БРОНИРОВАНИЕ ОТЕЛЕЙ
БЕСПЛАТНАЯ ПУТЕВКА
ОТЕЛИ, ОТЗЫВЫ
ВОПРОСЫ-ОТВЕТЫ
О КОМПАНИИ
КОНТАКТЫ

 
 
 
 

Варшава – Стокгольм - Копенгаген - Осло - Берген – фьорди Норвегії - Таллін - Рига – Каунас – Вільнюс

Горящие предложения → Варшава – Стокгольм - Копенгаген - Осло - Берген – фьорди Норвегії - Таллін - Рига – Каунас – Вільнюс

2009-02-10

Варшава – Стокгольм (2 ночівлі) - Копенгаген (1 ніч) - Осло (1 ніч) - Берген (3 ночівлі)– фьорди Норвегії - Таллін - Рига (1 ніч) – Каунас (1 ніч) – Вільнюс

 

1 день: Ввечері виїзд зі Львова комфортабельним автобусом (відео, DVD, WC) євро класу до Варшави.

2 день: Прибуття до Варшави зранку. Оглядова екскурсія Варшавою («Старе місто» і «Королівський тракт»): Королівський палац, маєток Радзивилів, фешенебельні магазини та ресторани на вулиці Новий Свят, Королівські Лазенки. Вільний час. Поселення в готель. Ночівля.

3 день: Сніданок. Від’їзд до Гданську. Прибуття в порт. В 18:00 – відправлення парому Гданськ – Нінасхамн. На паромі працюють магазини, ресторани, розважальні заклади, кінотеатр.

4 день: Сніданок на паромі – буфет (за бажанням, за додаткову плату). В 12: 00 – прибуття до шведського порту Нінасхамн. Короткий переїзд в Стокгольм (60 км). Поселення в готель. Вільний час. Ночівля.

5 день: Сніданок. Автобусно-пішохідна екскурсія містом ознайомить вас з сучасним і середньовічним містом (Ратуша, королівский палац, Ріксдаг, Гамла Стан, Опера, Лицарський острів). Ви відвідаєте діловий квартал Сіті, прогуляєтесь королівським парком, побачите будинок концертів (тут відбувається нагородження Нобелівськими преміями). Вільний час для відвідування: парка «Скансен» під відкритим небом, Ратуші – де відбувається бал Нобелівських лауреатів, Національної художньої галереї. За бажанням зможете відвідати найбільший в Європі «музей» – міський метрополітен, що оздоблений скульпторами та художниками Швеції, побачите місто з води під час прогулянки на катері. На королівскій площі щоденно в 12:00 відбувається яскрава зміна караулу. Біля 15:30 – для бажаючих факультативна екскурсія* на острова Лідінго и Юргорден для відвідування парку скульптур та будинку-музея Карла Мілеса та корабля, що затонув в XVII столітті - «Васа», а також огляд міста 155-метрової телевежі. Ночівля.

 

6 день: Сніданок. Виселення з готелю. Паром Стокгольм – Копенгаген. Поселення в готелі в Копенгагені. Ночівля.

7 день: Сніданок. Виселення з готелю. Автобусно-пішохідна екскурсія Копенгагеном з оглядом Ратуші, Мармурової церкви, палацу Амалієнборг, Русалоньки, фонтану Гефіон, парку та палацу Росенборг, найдовшої пішохідної вулиці в Європі Стрегет, тощо. Після екскурсії –вільний час для прогулянки на катері каналами міста*, відвідування гліптотеки Карлсберга*, парку атракціонів «Тіволі»*, оглядових майданчиків міста, кварталу Кристіаніа. В 17:00 відїзд в Осло. Поселення в готелі в Осло. Ночівля.

8 день: Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія по Осло. Ви побачите Королівський палац та театр, Парламент, Університет, головний променад Карл-Юхан-гатте, набережна Аккербрігге, найбільший в Європі парк скульптур під відкритим небом архітектора Густава Вігеллана. Після обіду - переїзд в найгарніше місто Норвегії - Берген. Поселення в готелі в Бергені. Ночівля.

9 день: Сніданок. Екскурсія з оглядом кварталу дерев’яної архітектури Брігген (охороняється ЮНЕСКО), відомого рибного ринку, пам’ятника Григу, вежі Розенкрац, Хоконхолла, Бергенхуса. Вільний час. Рекомендуємо підйом на фунікульорі Флайєн з панорамним майданчиком чи відвідуванням будинку Едварда Грига. Повернення в готель. Ночівля.

10 день: Сніданок. 07:30 - екскурсія на Хардангер фьорд. В 19:00 прибуття до Бергену. Ночівля.

11 день: Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Стокгольму. В 18:00 паром Стокгольм – Талін. Ночівля в каютах класу В.

12 день: Спеціальні сніданки та охолоджуючі напої в каюті. Прибуття в Талін в 10:00. Пішохідна екскурсія середньовічним містом – Верхнє і Нижнє Старе місто: замок Тоомпеа, Довгий Герман, Домський Собор та церква Нігулісте, Ратуша, будівля 500-річної аптеки. Будинок братсва Чорноголових та таллінські вулиці Довга і Коротка Нога. Вільний час для відвідування музеїв. Для бажаючих екскурсія в парк Кадріорг – Кадріоргський палац (подарунок Петра І Катерині), монастир Св. Брігіти, Співоче поле, Русалка, Піріта. Переїзд до Риги. Оселення в готелі. Ночівля.

13 день: Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія «Рига – місто натхнень»: центр міста – архітектурний ансамбль в стилі Модерн. Пішохідна екскурсія Старим містом: Двір Конвента і Будинок Чорноголових, середньовічні будинки і могутній Домський собор, церква св. Петра і Св. Екаба, тощо. Від’їзд до Каунасу. Ночівля в готелі.

14 день: Сніданок. Виселення з готелю. Каунас – друге за величиною місто Литви. Екскурсія: Ратушна площа з будівлями 11-13 ст. Центральна торгівельна вулиця Старого міста з затишними маленькими магазинчиками і кафе. Костел Св. Михайла (поч.. 20 ст) споруджений в старо візантійському стилі, костел Св. Вітаутаса (15-18 ст.), будинок Перкунуса (Грома) – одна з найоригінальніших будівель пізнього готичного стилю в Литві. Затишна пішохідна Лайсвес алея - «маленький Париж», вулиця довжиною 2 км, заповнена безліччю магазинів, ресторанчиків. За додаткову плату відвідування музею Чюрленіса, Чертей. Переїзд до Вільнюса (100 км). Пішохідна екскурсія Старим містом, пам’ятник архітектури від готики до класицизму. Кафедральна площа і собор, Президентура, архітектурний ансамбль найстарішого в Східній Європі університету, костел Св. Анни, Домініканський костел, Ратушна площа, П’ятницька церква (місце хрещення Арапа Петра Великого). Повернення до Львова (810 км). Нічний переїзд.

Вартість туру 725 Євро
 • У вартість туру включено:
  • ночівлі в готелях в двох-трьохмісних номерах,
  • сніданки в готелях,
  • переїзди на паромі Польша – Швеція ,
  • переїзд на паромі Швеція– Естонія
  • Спальне місце в каютах на паромі (4-х місна каюта)
  • внутрішні пароми,
  • проїзд автобусом по маршруту,
  • екскурсії з російськомовними гідами, зазначені в програмі
 • Додатково оплачуються:
  • сніданки на паромі
  • проїзд міським транспортом,
  • вхідні квитки та супровід гіда в музеях, соборах, парках,
  • екскурсії, зазначені *,
  • оформлення візи (35 у.о.)
 • Ориєнтовна вартість вхідних квитків:
  • СТОКГОЛЬМ (ратуша - 7€, королівський палац7€, парк Скансен 8€),
  • БЕРГЕН (фунікулер Флайєн – 7€),
  • КОПЕНГАГЕН (катер - 4€, Кругла вежа– 3€, парк атракціонів «Тіволі» - 9€, гліптотека 5€ і музей Торвальдсена - 3€)
 • Вартість деяких додаткових екскурсій:
  • (вартість включає вхідний квиток, транспорт, послуги гіда, резервацію) Парк Карла Мілеса та корабель Васа 22€,
  • Сігтуна та Упсала – 15€,
  • льодовик Нігардсбрін - 50€;
 • Перелік необхідних документів для оформлення візи:
  • закордонний паспорт (дія якого не менше 6 місяців від дати повернення з подорожі)
  • копія попереднього закордонного паспорту (якщо є)
  • 2 фотокартки розміром 3,5 * 4,5 см на світлому фоні без орнаменту, що відображає реальну зовнішність туриста, при цьому обличчя має займати 80 % площі фотокартки;
  • довідка з місця роботи із зазначенням розміру заробітньої плати за останні шість місяців (розписано помісячно)
  • анкетні дані туриста
  • копія українського паспорту
  • копія ідентифікаційного номеру

У випадку відмови посольством у відкритті візи, гроші за оформлення візи не повертаються.

Адрес: ул. Шевченко 47, офис 1

(056) 375-65-75,

(056) 785-66-65

Новости сайта:

НаправлениеОтправлениеКол. днейЦена
Израиль. Горящие туры в Израиль(Авиа)Днепропетровск, Киев8532
Испания. Горящие туры в Испанию Днепропетровск(Круизы)Днепропетровск, Киев, Барселона80
Италия. Горящие туры в Италию. Горящие туры в Италию(Автобус, ж/д)Львов14625
ОАЭ. Горящие туры в Эмираты из Днепропетровска, туры в ОАЭ на Новый год(Авиа)00
Германия. Горящие туры в Германию(Авиа)Киев, Днепропетровск8725
 
 


 


   
Тел.: (056)375-65-75
(056)785-66-65

ул.Шевченко, 47, оф.1
г.Днепропетровск
49100, Украина
 453964755
Карта сайта   О нас   Поиск тура   Партнеры   Контакты   Вход

Все права защищенны (c) Валди Тур.