Валди Тур: Туры


горящие туры из Днепра в Турцию, Египет, Грецию, Кипр, Италию, Хорватию, Болгарию, Грузию. телефон лучшего турагенства Днепропетровска (056)375-65-75 ул. Шевченко 47 (Екатеринославский бульвар) напротив парковки Сascade Plaza


 
 
 

УСЛУГИ
ТУРЫ
СТРАНЫ
ВЫБОР ТУРА
 КРУИЗЫ
ТУРЫ ОТ TEZ TOUR
ГОРЯЩИЕ ПУТЕВКИ
БРОНИРОВАНИЕ ОТЕЛЕЙ
БЕСПЛАТНАЯ ПУТЕВКА
ОТЕЛИ, ОТЗЫВЫ
ВОПРОСЫ-ОТВЕТЫ
О КОМПАНИИ
КОНТАКТЫ

 
 
 
 

Туры

Туры → Украина. Горящие туры по Украине

Украина. Горящие туры по Украине

ТРИДЕННИЙ ТУР

"Захоплююча подорож на Трійцю"

(3 дні, 2 ночі)
(Чернівці-Вижниця-Хотин-Кам'янець-Подільський) 

1-й день


 •  

 • Прибуття в м. Чернівці.
 • Зустріч на вокзалі.
 • Виїзд на екскурсію в м. Вижниця.

      Основним туристсько-оздоровчим потенціалом Вижниці є Національний природний парк; пам'ятники природи: печера Довбуша, скельний масив "Протяте каміння" з унікальним геологічним утворенням "Соколине око", водоспади, а також джерела мінеральних вод. Вижниччина відома художніми народними ремеслами (вишивання, виготовлення килимів, обробка деревини, розпис крашанок). По дорозі в м. Вижницю - відвідання жіночого монастиря «Аннина гора»
      Гору на околиці Вашківців Вижницького району священною вважали здавна. Аннина гора благодатна, тому що люди на протязі багатьох віків приходили з горем, молитвою і сльозами. Вони освятили цю гору молитвою, зберегли тут вогонь віри. Поблизу храму знаходиться чудодійне цілюще джерело

 • Обід в м. Вижниця
 • Повернення в м. Чернівці.
 • Поселення в готелі.
 • Вільний час.  


2-й день

 • Сніданок
 • Оглядова екскурсія по місту

     Чернівці – один з найкрасивіших обласних центрів Західної України. З часів Австро-угорської імперії його називають «маленьким Парижем». Свій початок Чернівці беруть із староруської фортеці, яка існувала на лівому березі Прута до 1259 р. і була зруйнована монголо-татарськими завойовниками. З часів феодалізм стоїть в Чернівцях Миколаївська церква, зведена в 1607 р. з дубових брусів. До місцевих пам’яток також належать кафедральний собор, вірменська церква, вокзал і міський театр. А перлиною Чернівців є колишня резиденція буковинських митрополитів, побудована в 1862-1882 рр. В даний час тут – головний корпус Чернівецького національного університету.
  
  Віротерпимість, проголошена в часи правління Австро-Угорщини, втілена у великих та малих храмах світових релігій. Це – живе сьогодення образу життя чернівчан. Туристи побачать православний кафедральній собор Св. Духа, православну церкву Св. Параскеви, греко-католицьку церкву Успіння Богородиці, римо-католицький костьол Воздвиження Чесного Хреста, синагогу Гросшил, колишню католицьку вірменську церкву Св. Петра та Павла, безліч невеликих божниць, що ховаються в міській забудові маленьких ошатних вулиць. Стрункі шпилі, куполи та вежі створюють неповторний силует міста, що розкинулося на верхніх терасах правого берега Прута. 

     Пішохідний маршрут, який містить огляд трьох площ – Центральної, Соборної та Театральної. Під час екскурсії туристи побачать містобудівні вузли, які склалися під впливом європейського історизму, пройдуть вулицями О. Кобилянської, І. Франка, М. Емінеску та інших, що зберегли ансамблеву забудову. Екскурсія створює уявлення про розвиток бувшої столиці краю, архітектурні стилі та міське середовище минувшої епохи, знайомить з прекрасними пам’ятниками архітектури: міською ратушею, Німецьким, Польським, Румунським, Гебрейським та Українським Народними домами, обласним драматичним театром, репрезентативними будинками держадміністрації, медичної академії, університету та ін.
Унікальність Чернівців в майже повному збереженні ландшафту, архітектури та міського оточення, яке створювалося протягом одного століття.


 • У перерві екскурсії обід
 • Вільний час
 • Переїзд в м. Хотин
 • Поселення


 3-й день 


 

 • Сніданок
 • Екскурсія по Хотинській фортеці

      Одним з найбільш значних пам’ятників архітектури і військово-фортифікаційного мистецтва минулого в Західній Європі є Хотинська фортеця. Її стіни заввишки до 30-40 м і завтовшки 5-6 м, земляні вали з бастіонами і глибокі рови викликають великий інтерес у всіх, хто відвідує цей форпост над Дністром.
      Події військової історії фортеці підкреслюють її потужність. Важливою віхою в історії міста і фортеці стала Хотинська війна. У 1621 році сорокатисячна армія на чолі з Петром Сагайдачним врятувала поляків від розгрому, попередивши загрозу нападу турок на землі України і Східної Європи. На початку XVIII століття турки, слідуючи вимогам військової техніки, зводять за допомогою французьких інженерів нові фортифікаційні споруди.
     Матеріали розкопок і документи, що відносяться до історії міста та фортеці, експоновані в Хотинському історико-краєзнавчому музеї, що існує з 1963 року.
     У фортеці проходили зйомки популярних фільмів: «Захар Беркут», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Три мушкетери», «Стріли Робін Гуда», «Тарас Бульба». У 2007 р. Хотинська фортеця увійшла до переліку «7 Чудес України».

 •  Обід
 • Переїзд в м.Кам.-Подільський
 • Оглядова екскурсія по місту

- Глибокий скелястий каньйон в центрі міста
- Замковий міст
- церкви Петропавловська і Миколаївська
- Башти Гончарна і Кушнірська
- Турецькі і Вірменські бастіони
- Кам’янецька ратуша і Вірменський колодязь
- Домініканський і Трінітарський монастирі
- Польські і Російські ворота

 • Екскурсія по Кам’янець-Подільській фортеці

      Кам’янець-Подільський замок розташований за межами міста, він знаходиться біля єдиного в’їзду в місто. Перші кам’яні будівлі замку були зведені в ХП-ХШ ст. У ХIV-ХV ст. і XVI ст.. його неодноразово розширювали, перебудовували; остаточно його форма склалася в середині XVI ст.. Про красу приміщень замку дають уявлення кахлі з рослинними орнаментами або сюжетними рельєфами. Серед них привертають увагу зображення кінних воїнів. Ними прикрашали двері, віконниці житлових приміщеннях або меблі і скрині.
     Для любителів витончених тортур рекомендуємо відвідати місцевий підвал з камерою тортур. У одному із залів ви знайдете виставку народного побуту тих часів, коли у фортеці ще хтось жив. Побачите зразки зброї, одяг і дізнаєтесь про історію фортеці. Після цієї експозиції підніметесь на найвищу башту фортеці.

 • Вільний час
 • Проводи групи на потяг


ВАРТІСТЬ ТУРУ:

Mercedes 22м. - 850 грн. 


У вартість туру входить:
1) Транспортне обслуговування по маршруту
2) Проживання в готелі: 2-х, 3-х-місні номери (2 ночі)
3) Харчування: Сніданок - 2, Обід - 3
4) Вхідні квитки і послуги гіда згідно з програмою туру
5) Супровід представником турфірми;
6) Медична страховка


Вы можете заказать этот тур:    Украина. Горящие туры по Украине

По всем вопросам обращаться по телефону: (056) 375-65-75
 
 


 


   
Тел.: (056)375-65-75
(056)785-66-65

ул.Шевченко, 47, оф.1
г.Днепропетровск
49100, Украина
 453964755
Карта сайта   О нас   Поиск тура   Партнеры   Контакты   Вход

Все права защищенны (c) Валди Тур.