Валди Тур: Туры


горящие туры из Днепра в Турцию, Египет, Грецию, Кипр, Италию, Хорватию, Болгарию, Грузию. телефон лучшего турагенства Днепропетровска (056)375-65-75 ул. Шевченко 47 (Екатеринославский бульвар) напротив парковки Сascade Plaza


 
 
 

УСЛУГИ
ТУРЫ
СТРАНЫ
ВЫБОР ТУРА
 КРУИЗЫ
ТУРЫ ОТ TEZ TOUR
ГОРЯЩИЕ ПУТЕВКИ
БРОНИРОВАНИЕ ОТЕЛЕЙ
БЕСПЛАТНАЯ ПУТЕВКА
ОТЕЛИ, ОТЗЫВЫ
ВОПРОСЫ-ОТВЕТЫ
О КОМПАНИИ
КОНТАКТЫ

 
 
 
 

Туры

Туры → Украина. Горящие туры по Украине

Украина. Горящие туры по Украине

«Хотинська фортеця-актриса» –

 Бакотський монастир 

Кам’янець-Подільська фортеця

(2 дні, 1 ніч) 
(Хотин - Бакота - Кам’янець-Подільський)
 

1-й день

 • Прибуття в м. Кам.Подільський. Зустріч на вокзалі.
 • Переїзд в Хотин
 • Поселення в готелі

Екскурсія по Хотинській фортеці

     Одним з найбільш значних пам’ятників архітектури і військово-фортифікаційного мистецтва минулого в Західній Європі є Хотинська фортеця. Її стіни заввишки до 30-40 м і завтовшки 5-6 м, земляні вали з бастіонами і глибокі рови викликають великий інтерес у всіх, хто відвідує цей форпост над Дністром.
     Події військової історії фортеці підкреслюють її потужність. Важливою віхою в історії міста і фортеці стала Хотинська війна. У 1621 році сорокатисячна армія на чолі з Петром Сагайдачним врятувала поляків від розгрому, попередивши загрозу нападу турок на землі України і Східної Європи. На початку XVIII століття турки, слідуючи вимогам військової техніки, зводять за допомогою французьких інженерів нові фортифікаційні споруди.
    Матеріали розкопок і документи, що відносяться до історії міста та фортеці, експоновані в Хотинському історико-краєзнавчому музеї, що існує з 1963 року.
    У фортеці проходили зйомки популярних фільмів: «Захар Беркут», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Три мушкетери», «Стріли Робін Гуда», «Тарас Бульба». У 2007 р. Хотинська фортеця увійшла до переліку «7 Чудес України».

 • Обід
 • Переїзд в Бакоту

       Бакота — живописне місце, де завдяки гористому ландшафту, що закриває від північних холодів, багатоводній річці, створюється м'який мікроклімат, який сприяє зростанню реліктових рослин і лікарських трав. Тут знайшли собі притулок десятки видів птахів, рослин, комах, занесених в «Червону книгу». 
      Доля Бакоти багато в чому велична і трагічна! У 1255 році намісник Меланій по-зрадницьки продав місто монголо-татарським завойовникам. Розграбувавши всі прилеглі території, зруйнувавши замок, на ціле століття Бакота стає центром улусу. Після перемоги на Синіх Водах територія, тепер уже — Поділля, відходить до литовських князів Коріатовичів. У 1431-1434 рр. селяни Бакотської волості повстали проти феодалів. Вони вигнали і литовських і польських панів, оголосили себе вільними людьми.
      
 Ви побачите Білу гору, яка піднімається на 120 м. над водою, з неї відкривається краєвид, від якого дух захоплює! У скелі – древні келії з нішами для поховань, три цілющі джерела з незвичайно смачною водою. А ще – підковоподібна водна гладінь затоки, площею 850 га., прекрасний гірський ландшафт, повітря пахне лікарськими травами і квітами.

 • Повернення в м. Хотин 

2-й день

 • Сніданок
 • Переїзд в Кам.Подільський

Перед в’їздом в м. Кам’янець-Подільський зупиняємося на мосту «Лань, що біжить».

Оглядова екскурсія по місту:

- Глибокий скелястий каньйон в центрі міста
- Замковий міст
- церкви Петропавловська і Миколаївська
- Башти Гончарна і Кушнірська
- Турецькі і Вірменські бастіони
- Кам’янецька ратуша і Вірменський колодязь
- Домініканський і Трінітарський монастирі
- Польські і Російські ворота

Екскурсія по Кам’янець-Подільській фортеці

     Кам’янець-Подільський замок розташований за межами міста, він знаходиться біля єдиного в’їзду в місто. Перші кам’яні будівлі замку були зведені в ХП-ХШ ст. У ХIV-ХV ст. і XVI ст.. його неодноразово розширювали, перебудовували; остаточно його форма склалася в середині XVI ст.. Про красу приміщень замку дають уявлення кахлі з рослинними орнаментами або сюжетними рельєфами. Серед них привертають увагу зображення кінних воїнів. Ними прикрашали двері, віконниці житлових приміщеннях або меблі і скрині.
     Для любителів витончених тортур рекомендуємо відвідати місцевий підвал з камерою тортур. У одному із залів ви знайдете виставку народного побуту тих часів, коли у фортеці ще хтось жив. Побачите зразки зброї, одяг і дізнаєтесь про історію фортеці. Після цієї експозиції підніметесь на найвищу башту фортеці.

 • В перерві єкскурсії обід
 • Вільний час.
 • Проводи групи на потяг.

ВАРТІСТЬ ТУРУ:

 Mercedes -16м  500грн

  Mercedes -22м   450грн

 У вартість туру входить:

1) Транспортне обслуговування по маршруту: Кам.Подільський – Хотин – Бакота - Кам’янець-Подільський
2) Проживання в готелі: 2-х, 3-х-місні номери
3) Харчування: обід – 2, сніданок – 1
4) Вхідні квитки і послуги гіда згідно з програмою туру
5) Супровід представником турфірми;
6) Медична страховка

У вартість туру не входить:

1) Факультативні заходи.

 

 


Вы можете заказать этот тур:    Украина. Горящие туры по Украине

По всем вопросам обращаться по телефону: (056) 375-65-75
 
 


 


   
Тел.: (056)375-65-75
(056)785-66-65

ул.Шевченко, 47, оф.1
г.Днепропетровск
49100, Украина
 453964755
Карта сайта   О нас   Поиск тура   Партнеры   Контакты   Вход

Все права защищенны (c) Валди Тур.