Валди Тур: Туры


горящие туры из Днепра в Турцию, Египет, Грецию, Кипр, Италию, Хорватию, Болгарию, Грузию. телефон лучшего турагенства Днепропетровска (056)375-65-75 ул. Шевченко 47 (Екатеринославский бульвар) напротив парковки Сascade Plaza


 
 
 

УСЛУГИ
ТУРЫ
СТРАНЫ
ВЫБОР ТУРА
 КРУИЗЫ
ТУРЫ ОТ TEZ TOUR
ГОРЯЩИЕ ПУТЕВКИ
БРОНИРОВАНИЕ ОТЕЛЕЙ
БЕСПЛАТНАЯ ПУТЕВКА
ОТЕЛИ, ОТЗЫВЫ
ВОПРОСЫ-ОТВЕТЫ
О КОМПАНИИ
КОНТАКТЫ

 
 
 
 

Туры

Туры → Украина. Горящие туры по Украине

Украина. Горящие туры по Украине

«ЧАРІВНІ ЧЕРНІВЦІ»

(2 дня, 1 ніч)


1-й день


Прибуття в м. Чернівці. Оглядова екскурсія по центру міста.

      Чернівці – один з найкрасивіших обласних центрів Західної України. З часів Австро-угорської імперії його називають «маленьким Парижем». Свій початок Чернівці беруть із староруської фортеці, яка існувала на лівому березі Прута до 1259 р. і була зруйнована монголо-татарськими завойовниками. З часів феодалізм стоїть в Чернівцях Миколаївська церква, зведена в 1607 р. з дубових брусів. До місцевих пам’яток також належать кафедральний собор, вірменська церква, вокзал і міський театр. А перлиною Чернівців є колишня резиденція буковинських митрополитів, побудована в 1862-1882 рр. В даний час тут – головний корпус Чернівецького національного університету.

Історичний центр міської забудови сер. ХIХ- поч. ХХ ст.

       Пішохідний маршрут, який містить огляд трьох площ – Центральної, Соборної та Театральної. Під час екскурсії туристи побачать містобудівні вузли, які склалися під впливом європейського історизму, пройдуть вулицями О. Кобилянської, І. Франка, М. Емінеску та інших, що зберегли ансамблеву забудову. Екскурсія створює уявлення про розвиток столиці краю, архітектурні стилі та міське середовище минувшої епохи, знайомить з прекрасними пам’ятниками архітектури: міською ратушею, Німецьким, Польським, Румунським та Українським Народними домами, обласним драматичним театром, репрезентативними будинками держадміністрації, медичної академії, університету та ін.
Унікальність Чернівців в майже повному збереженні ландшафту, архітектури та міського оточення, яке створювалося протягом одного століття.

  • Обід.

  • Продовження екскурсії.

Церкви та храми Чернівців

       Віротерпимість, проголошена в часи правління Австро-Угорщини, втілена у великих та малих храмах світових релігій. Це – живе сьогодення образу життя чернівчан. Туристи побачать православний кафедральній собор Св. Духа, православну церкву Св. Параскеви, греко-католицьку церкву Успіня Богородиці, римо-католицький костьол Воздвиження Чесного Хреста, синагогу, колишню католицьку вірменську церкву Св. Петра та Павла, безліч невеликих божниць, що ховаються в міській забудові маленьких ошатних вулиць. Стрункі шпилі, куполи та вежі створюють неповторний силует міста, що розкинулося на правому березі Прута.

  • Поселення групи.

  • Вечеря.

  • Вільний час.


2-й день.


  • Сніданок.

Перлиною Чернівців є колишня резиденція буковинських митрополитів, побудована в 1862-1882 рр.

      Знайомство з пам’ятником національного значення, який побудовано у другій половині ХІХ ст. за проектом австрійського архітектора Йосипа Главки. Гості матимуть можливість оглянути семінарський корпус, церкву Трьох Святителів, палац та парк митрополита, побувають у відновленому після пожежі 1944 р. Мармуровій залі, побачать автентичні розписи художників Е. Максимовича та Е. Бучевського, послухають бій курантів на башті школи псаломщиків.
      Перебування в резиденції – це хвилини гармонії духу і серця, дотик до вічної нетлінної краси.
      В даний час тут – головний корпус Чернівецького національного університету.


  • Вільний час.

  • Проводи групи.


ВАРТІСТЬ ТУРУ 550 грн.

(при групі 18 чол.)У вартість туру входить:

1) Проживання в готелях: 2-х-місні номери готелю «Черемош» (http://cheremosh.com.ua/)
2) Харчування:
1 день – обід, вечеря; 2 день – сніданок, обід
3) Вхідні квитки і послуги гіда згідно з програмою туру
4) Транспортне обслуговування по всьому маршруту
5) Супровід по всьому маршруту
6) Страховка


Вы можете заказать этот тур:    Украина. Горящие туры по Украине

По всем вопросам обращаться по телефону: (056) 375-65-75
 
 


 


   
Тел.: (056)375-65-75
(056)785-66-65

ул.Шевченко, 47, оф.1
г.Днепропетровск
49100, Украина
 453964755
Карта сайта   О нас   Поиск тура   Партнеры   Контакты   Вход

Все права защищенны (c) Валди Тур.