Валди Тур: Туры


горящие туры из Днепра в Турцию, Египет, Грецию, Кипр, Италию, Хорватию, Болгарию, Грузию. телефон лучшего турагенства Днепропетровска (056)375-65-75 ул. Шевченко 47 (Екатеринославский бульвар) напротив парковки Сascade Plaza


 
 
 

УСЛУГИ
ТУРЫ
СТРАНЫ
ВЫБОР ТУРА
 КРУИЗЫ
ТУРЫ ОТ TEZ TOUR
ГОРЯЩИЕ ПУТЕВКИ
БРОНИРОВАНИЕ ОТЕЛЕЙ
БЕСПЛАТНАЯ ПУТЕВКА
ОТЕЛИ, ОТЗЫВЫ
ВОПРОСЫ-ОТВЕТЫ
О КОМПАНИИ
КОНТАКТЫ

 
 
 
 

Туры

Туры → Украина. Горящие туры по Украине

Украина. Горящие туры по Украине

Кам’янець-Подільська фортеця -

Хотинська фортеця -«Маленький Париж»
м. Чернівці -Коломия - Музей «Писанка» - «Верховина - центр Карпат» - Ворохта – Яремче - Івано-Франківськ

(6 днів, 5 ночей)1-ий день


 

 • Прибуття в Чернівці. Зустріч на вокзалі.

 • Трансфер в м. Кам’янець-Подільський. Оглядова екскурсія по місту.

- Глибокий скелястий каньйон в центрі міста
- Замковий міст
- Петропавлівська та Миколаївська церкви
- Башти Гончарна і Кушнірська
- Турецькі та Вірменські бастіони
- Кам'янецька ратуша і Вірменський колодязь
- Домініканський і Трінітарський монастирі
- Польські та Руські ворота

Екскурсія по Кам’янець-Подільській фортеці

       Кам'янець-Подільська фортеця вперше згадується в 1374 році в грамоті князя Юрія Коріатовича, який володів у той час Поділлям. Археологічні дослідження свідчать, що фортеця існувала в Х-ХІІІ ст. Спочатку вона являла собою типову староруську дерев'яну оборонну споруду. Стіни та башти були в основному дерев'яними і лише частково кам'яними. У XV ст. Поділля було захоплене польсько-шляхетською державою, і Кам'янець-Подільський став центром воєводства, важливим пунктом оборони Речі Посполитої.
      Про красу приміщень замку дають уяву кахлі з рослинними орнаментами або сюжетними рельєфами. Серед них привертають увагу зображення кінних воїнів. Ними прикрашали двері, віконниці житлових приміщень або меблі і скрині.
Для любителів витончених тортур рекомендуємо відвідати місцевий підвал з камерою тортур. У одному із залів ви знайдете виставку народного побуту тих часів, коли у фортеці ще хтось жив. Побачите зразки зброї, одяг і взнаєте історію фортеці. Після цієї виставки підніметеся на найвищу башту фортеці.

 • Переїзд в м. Хотин

 • Обід.

Екскурсія по Хотинській фортеці і по м. Хотину.

      Одним з найбільш значних пам'ятників архітектури і військово-фортифікаційного мистецтва минулого в Чернівецької області є Хотинська фортеця. Її стіни заввишки до 30-40 м і завтовшки 5-6 м, земляні вали з бастіонами і глибокі рови викликають великий інтерес у всіх, хто відвідує цю фортецю над Дністром.
       Події військової історії фортеці підкреслюють її потужність. Важливою віхою в історії міста і фортеці стала Хотинська війна. У 1621 році сорокатисячна армія на чолі з Петром Сагайдачним врятувала поляків від розгрому, попередивши загрозу нападу турок на землі України і Східної Європи.
      На початку XVIII століття турки, слідуючи вимогам тогочасної військової техніки, зводять за допомогою французьких інженерів нові фортифікаційні споруди. Матеріали розкопок і документи, що відносяться до історії міста і фортеці, експоновані в Хотинському історико-краєзнавчому музеї, що існує з 1963 року. У фортеці проходили зйомки популярних фільмів: «Захар Беркут», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Три мушкетери», «Стріли Робін Гуда», «Тарас Бульба». У 2007 р. Хотинська фортеця увійшла до переліку «7 Чудес України».

 • Поселення групи.

 • Вечеря.

 • Вільний час.


2-ий день.


 

 • Трансфер в м. Чернівці.

Оглядова екскурсія по місту.

      Чернівці – один з найкрасивіших обласних центрів Західної України. З часів Австро-угорської імперії його називають «маленьким Парижем». Свій початок Чернівці беруть із староруської фортеці, яка існувала на лівому березі Прута до 1259 р. і була зруйнована монголо-татарськими завойовниками. До місцевих пам'яток також належать кафедральний собор, вірменська церква, вокзал і міський театр. А перлиною Чернівців є колишня резиденція буковинських митрополитів, побудована в 1862-1882 рр. В даний час тут головний корпус Чернівецького національного університету.
      Відвідання Свято-миколаївської церкви, Органного залу (колишня Вірменська церква), Кафедрального собору, Краєзнавчого музею, Соборної площі, Театральної площі, Драмтеатру ім. О. Кобилянської, Резиденції буковинських митрополитів.

 • Обід в перерві екскурсії.

 • Поселення групи.

 • Вечеря.

 • Вільний час.


3-й день.


 • Трансфер в м. Коломию.

Оглядова екскурсія по місту.

      Коломия - родзинка передгір'я Карпат, символ відродження забутих святинь, колиска західноукраїнської історії, перлина і душа гуцульського краю. Вважається, що місто було засноване антами у 4-5 столітті нашої ери. Вперше, в 1241 році, в Галицько-Волинському літописі, місто згадується як «прибуткове місто» князя Данила Галицького. В давнину місто виконувало функції торгового та оборонного центру південно-східної окраїни Галицької Русі. Герб міста, який представляв голову орла, вперше згадується в 1395 році. Магдебурзьке право з 1405 року.
У місті розташовано 12 архітектурних пам'яток місцевого та державного значення: «Монастирок» (Спаська церква) 1587 року; двохярусна дзвіниця (18 століття); Греко-католицький костел св. Марії (1775 рік); Кафедральний собор св. Михайла (1855-1873 рік ); Гімназія (1875-1901 рік).
      Перші враження ... Майже відразу приходить відчуття: Коломия має свою особливу, нічим незрівнянний атмосферу: тут вирує життя, багато молоді, панує пожвавлення, але немає суєти.
Головна визначна пам'ятка Коломиї - єдиний у світі музей писанок. Він унікальний не тільки за змістом, але й за формою: зайшовши в нього, ти потрапляєш всередину величезного яйця. Тут вам зможуть провести майстер-класи по тому, як розписувати яйця і як зробити їх вічними. Законсервовані по-коломийські писанки не псуються і не б'ються: завдяки цьому ноу-хау і змогли відкрити музей.

 • Переїзд в Косів.

     Тут, серед багатства гірських ландшафтів досі збереглись унікальні види флори і фауни, джерела мінеральних вод та гірські водоспади, а відсутність промислових підприємств у цьому регіоні тільки сприяє цьому.
      Косів та його околиці славні не тільки своєю унікальною природою, але й неповторними звичаями і обрядами його мешканців. Косів - це світова Мекка народно-прикладного мистецтва. Тут представлені не якісь окремі його види, як в інших відомих світових центрах, а практично все! Із умілих і працьовитих рук місцевих майстрів виходять Великодні писанки, різьблені, інкрустовані й випалені дерев'яні вази, шкатулки, рахви, пласти, орли, ложки, діжки, бербениці, розписаний керамічний посуд, куманці, скульптурки, вишиті і ткані сорочки, рушники, килими і верети, ліжники, вироби з бісеру, металу і шкіри ...
     В Косові знаходиться унікальний і єдиний в Європі Інститут декоративно-прикладного мистецтва з понад сторічною історією, в якому викладають знамениті майстри - нащадки відомих у всьому світі родин Корпанюків, Шкрібляків і Дручкових.

 • Обід в одному з ресторанів з гуцульським колоритом.

Переїзд у Верховину. Екскурсія по місту.

      Верховина вважається неофіційною гуцульською столицею, це саме високогірне місто Карпат: Верховина знаходиться на висоті 1000 м над рівнем моря. Якщо Коломия або Мукачево нагадують європейські міста, то схожого міста на Верховину в Європі не знайти. І саме в цьому її головна родзинка. І саме тому сюди їдуть на екскурсії - за національним колоритом: практично всі будинки виконані в оригінальному гуцульському стилі. Крім того, тут ви побачите 7 старовинних церков.
      В екскурсійну програму входить ще й відвідування музею народних інструментом. Його господар - Роман Кумлик - крім того, що грає на них усіх, ще й «за сумісництвом» мольфар. Так що це ще одна місцева «пам'ятка».

 • Поселення групи.

 • Вечеря.

 • Вільний час.


4-ий день.


 • Залишаємося у Верховині. Один із самих цікавих днів всього екскурсійного туру.

     Група бере участь у всіляких гуцульських обрядах. (Вертеп, колядки, переодягання, особиста участь, катання на санях, фото на пам'ять, просто казкова атмосфера справжнього Різдвяного свята !!!).

 • Обід в перерві обрядів.

 • Вільний час.

 • Вечеря у старовинній гуцульської колибі, де всі бажаючі візьмуть участь у приготування гуцульського баноша з бринзею та грибною юшкою!


5-ий день.


 • Найгарніший переїзд по маршруту Верховина - Ворохта - Яремче - Івано-Франківськ. (дивовижні серпантинні дороги, засніжені гори)

 • Приїзд у Ворохту.

     Ворохта є одним з основних центрів туризму Івано-Франківської області, як влітку, так і взимку. Відпочинок у Ворохті - це зачаровуюча уяву краса гір, стрімкі річки з гучними водоспадами і розтягнуті в горах селища. Ворохта знаменита як туристичний центр і як місто, в яке взимку з'їжджаються любителі зимових видів спорту, таких як гірські лижі або сноуборд.

  - Дерев'яна гуцульська церква Різдва Богородиці 17 століття, побудована без єдиного цвяха. Настінні розписи XIX ст. У 1979 р. її реставрували. Один з кращих зразків гуцульський школи дерев'яної народної архітектури.

  - Залізничні мости (віадуки), побудовані в кінці XIX ст.
У Ворохті є канатно-крісельна дорога довжиною 2 км. По цій дорозі всього за 19 хвилин можна піднятися на одну з гір, звідки відкривається гарний вид на гори Говерла (2061 м) і Петрос (2020 м). Там можна не тільки помилуватися горами, але і покататися на гірських лижах, конях або просто відпочити.
Тут є комплекс чотирьох трамплінів, які завдяки штучному покриттю діють цілий рік. Тому Ворохта є одним з основних центрів підготовки національних команд зі стрибків з трампліну, біатлону, лижних гонок.


 • Переезд в г. Яремче.

     На висоті 525 - 560 метрів над рівнем моря, на відстані 68 км від обласного центру Івано-Франківськ розкинулась перлина Карпат - Яремче.
Відпочинок в Яремче - це гармонія чистоти і акуратності європейського містечка з незайманий красою гір.
Прогулянка по Яремче з відвідуванням водоспаду, ринку гуцульських сувенірів, ресторану «Гуцульщина».
Місцева визначна пам'ятка - водоспад «Пробій». З 20-метрового мосту можна поспостерігати, як тонни води щомиті, з 8-метрової висоти «пробивають» величезні валуни.

 • По закінченню екскурсії - Обід.

 • Переїзд до м. Івано-Франківськ.

 • Поселення групи.

 • Вечеря.

 • Вільний час.6-ий день.


 • Сніданок.

 • Екскурсійна прогулянка по місту.

- Парафіальний Костел Пресвятої Діви Марії (1672-1703 гг.)
- Колегія єзуїтів (1744 р.)
- Вірменський костел (1762 р.)
- Костел святого Воскресіння (1753-1763 гг.)
- Кафедральний собор Української греко-католицької церкви (1729 р.)
- Костел Хреста Царя (1927-1938 рр.).
- Дмитрівська церква (1808 р.)
- Костел Йосипа
- Троїцька церква (1935 р.)
- Ратуша (1695 р.)

 • Відправлення групи.ВАРТІСТЬ ТУРУ –2115 ГРН.У вартість туру входить:

1) Транспортне обслуговування по маршруту;
2) Проживання в готелях:2-х, 3-хмісні номера;
3) Харчування: 2-хразове;
4) Вхідні квитки і послуги гіда згідно з програмою туру;
5) Супровід представником турфірми;
6) Медична страховка.

У вартість туру не входить:
1) Факультативні заходи.


Вы можете заказать этот тур:    Украина. Горящие туры по Украине

По всем вопросам обращаться по телефону: (056) 375-65-75
 
 


 


   
Тел.: (056)375-65-75
(056)785-66-65

ул.Шевченко, 47, оф.1
г.Днепропетровск
49100, Украина
 453964755
Карта сайта   О нас   Поиск тура   Партнеры   Контакты   Вход

Все права защищенны (c) Валди Тур.