Валди Тур: Туры


горящие туры из Днепра в Турцию, Египет, Грецию, Кипр, Италию, Хорватию, Болгарию, Грузию. телефон лучшего турагенства Днепропетровска (056)375-65-75 ул. Шевченко 47 (Екатеринославский бульвар) напротив парковки Сascade Plaza


 
 
 

УСЛУГИ
ТУРЫ
СТРАНЫ
ВЫБОР ТУРА
 КРУИЗЫ
ТУРЫ ОТ TEZ TOUR
ГОРЯЩИЕ ПУТЕВКИ
БРОНИРОВАНИЕ ОТЕЛЕЙ
БЕСПЛАТНАЯ ПУТЕВКА
ОТЕЛИ, ОТЗЫВЫ
ВОПРОСЫ-ОТВЕТЫ
О КОМПАНИИ
КОНТАКТЫ

 
 
 
 

Туры

Туры → Румыния. Горящие туры в Румынию

У пошуках графа Дракули!!!                  

У пошуках графа Дракули!!!                  

Львів - урочище Біказ - Червоне озеро - Брашов - Бран - Сіная  - Львів 
4 дні

Дати турів:
червень липень серпень вересень
5, 12,  19, 26 3, 10, 17, 24, 31 7, 14, 21, 28 4, 11, 18, 25

День 1 Львів. Зустріч туристів.
14:00 - І в подарунок від фірми – пішохідна екскурсія „Містом сплячих левів” – по м.Львову.Його часто порівнюють з іншими містами Європи. Одним він нагадує Краків, іншим ³льнюс, Прагу або Париж. І це не дивно, адже вони розвивались в загальному контексті європейської культури. А коли Ти познайомишся з Львовом  ближче - заглянеш в подвір'я старої частини міста, пройдешся алеями одного з історичних парків, вип'єш горнятко кави у затишному кафе - Ти зрозумієш, що Львів унікальне та неповторне місто, яке має власну історію, часто трагічну, але завжди надзвичайно цікаву.
18:
00 – виїзд зі Львова.
Перетин україно-румунського кордону.

Нічний переїзд.
День 2 В свої обійми Тебе запрошує природа! На висоті 1200 м. в урочищі Біказ знаходиться Червоне озеро. Кажуть, що багато років тому в лісовий струмок впала скеля, він перетворився на озеро, і частина лісу виявилася затопленою. Дерева загинули, але їх коріння продовжують підноситися над озером. Тебе вразить це надзвичайне  видовище.
Карпати - гірська підкова, яку природа подарувала Румунії, мабуть, на щастя. "Вони підносилися від нас направо і наліво, а полуденне сонце давало насолодитися всім барвистим різноманіттям цього чудового видовища" - це рядки з щоденника бідолашного Джонатана Харкера, який, ні про що не здогадуючись, прямував в зуби трансильванського вампіра, а точніше, породження багатої уяви ірландського письменника Брема Стокера.
Оглядова екскурсія по м. Брашов. Засноване лицарями Тевтонського Ордена, воно і сьогодні дихає атмосферою середньовічної Саксонії.
Поселення в готель 3***. ³льний час.
Ночівля.
День 3 Сніданок. Виселення з готелю.
Рекомендуємо! (20 євро). Ми запрошуємо Тебе в
замок Бран  - замок графа Дракули, відомого вампіра та князя Трансільванії. Вузькі коридори, темні кімнати, скрипучі деревяні сходи, замок ніби створений для фільмів про графа Дракулу. Увагу до замку привертають Старовинна Капела, потаємні сходи, музичний салон королеви Марії, порохова вежа, апартаменти короля Фердинанда. Всередині замку - чудовий затишний дворик. Тут знаходиться колодязь бажань, куди всі охочі традиційно кидають монетку для здійснення мрій. Кажуть, що не можна поїхати з країни Дракули без виконаного бажання. А у вільний час Ти зможеш відвідати Камеру Страху і опинитися таким чином в царстві вурдалаків та вампірів (4).
³двідання казкового Палацу Пелеш, що споруджений у XIX ст. і є  колишньою літньою резиденцією королів Румунії. Оточений величезним чудовим парком з гірською річкою та водоспадом, він вразить Тебе унікальною колекцією зброї,  венеціанського скла та дзеркал, картин та різьблених меблів. Архітектура споруди гармонійно комбінує стилі часів Ренесансу, Бароко і Рококо. Після цього Ти відвідаєш монастир Сіная, збудований у 1695 р. Міхаілом Кантакузіно.
Виїзд на Україну. Нічний переїзд.
День 4 Прибуття до Львова (близько 9:00).

Вартість:
До виїзду залишилось
Дорослі
Діти до 12 р.

Більше 4 тижнів

115 €
95 €

Більше 3 тижнів

120 €
100 €

Менше 3 тижнів

125

105 €


Вы можете заказать этот тур:    Румыния. Горящие туры в Румынию

По всем вопросам обращаться по телефону: (056) 375-65-75
 
 


 


   
Тел.: (056)375-65-75
(056)785-66-65

ул.Шевченко, 47, оф.1
г.Днепропетровск
49100, Украина
 453964755
Карта сайта   О нас   Поиск тура   Партнеры   Контакты   Вход

Все права защищенны (c) Валди Тур.