Валди Тур: Туры


горящие туры из Днепра в Турцию, Египет, Грецию, Кипр, Италию, Хорватию, Болгарию, Грузию. телефон лучшего турагенства Днепропетровска (056)375-65-75 ул. Шевченко 47 (Екатеринославский бульвар) напротив парковки Сascade Plaza


 
 
 

УСЛУГИ
ТУРЫ
СТРАНЫ
ВЫБОР ТУРА
 КРУИЗЫ
ТУРЫ ОТ TEZ TOUR
ГОРЯЩИЕ ПУТЕВКИ
БРОНИРОВАНИЕ ОТЕЛЕЙ
БЕСПЛАТНАЯ ПУТЕВКА
ОТЕЛИ, ОТЗЫВЫ
ВОПРОСЫ-ОТВЕТЫ
О КОМПАНИИ
КОНТАКТЫ

 
 
 
 

Туры

Туры → Хорватия. Горящие туры в Хорватию

Черногория. Всего 200 евро.

 

БАЛКАНСЬКИЙ ЕКСПРЕС. Знижка 50 євро!

 екскурсійно-відпочинковий автобусний тур

28.04 – 06.05         12.05 - 20.05
Тепер потрібна лише одна віза!!! 

В програмі:  Адріатичне узбережжя Чорногорії, місто-перлина Дубровнік, легендарний Бєлград

КОЖЕН 10-ий турист БЕЗКОШТОВНО

 Вартість туру 250 200 євро

ЗНИЖКА надається на заявки від 06.04.2012

ОБМЕЖЕНА КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ!!!

Прийом документів
на тур 28.04 - до 12.04.2012
на тури 12.05 - до 20.05.2012

 

 

День 1

08.30 – збір групи – залізничний вокзал (багажне відділення).
09.00. Виїзд з Львова, Транзитний проїзд, нічний переїзд територією Сербії та Чорногорії.

День 2

Прибуття в Будву в обідній час. Поселення в готель/віллу. Пішохідна оглядова екскурсія по м.Будва- місту легенд та фестивалів, в якому безліч маленьких вуличок та затишних кафе і ресторанів.
Вільний час. Вечеря. Ночівля.

День 3

Сніданок. Для бажаючих пропонуємо екскурсію Острог: паломницька поїздка в монастир Острог – найбільшу християнську святиню Чорногорії, яка знаходиться високо в горах 600-800м над рівнем моря (20 євро).
Повернення в Будву. Вечеря. Ночівля.

День 4

Сніданок. Для бажаючих пропонуємо екскурсію:
Cкадарське озеро (30 євро) – найбільше прісноводне озеро Балканського півострова, національний парк Чорногорії. Прогулянка на кораблику, з частуванням місцевої горілки ракії та пончиків. У вас буде унікальна можливість побаяити рідкісні види рослин, тварин та птахів, які занесені в Червону книгу.
Повернення в Будву. Вечеря. Ночівля.

День 5

Сніданок. Екскурсія до Бока Которської затоки, оспіваної поетом Байроном у вірші „Наречена Ядрана”.  Затока вирізняється глибиною і надзвичайним кольором води. (25євро) 
Відвідування міст Пераст та Котор.
Которська затока - найбільша бухта на Адріатичному морі, оточена територією Чорногорії, яку інколи називають найпівденнішим фіордом Європи. На берегах Которської затоки знаходиться безліч старовинних православних і католицьких церков, деякі з яких є місцями паломництва. Територія довкола Которської затоки була заселена ще з часів античності і зберегла безліч середньовічних міст.
Котор – старовинний морський, культурний, економічний центр Боки Которської, який зберіг історичні сліди останніх 20 століть, і занесений до Списку Світової спадщини ЮНЕСКО. У місті багато старовинних площ і середньовічних вуличок,  якими не втомлюєшся милуватись.
Повернення в м.Будва. Вечеря. Ночівля

День 6

Сніданок.
Для бажаючих екскурсія в Хорватію, м.Дубровнік (30 євро).
Дубровнік - одне з найкрасивіших міст світу, з унікальною архітектурою (недаремно він знаходиться під захистом ЮНЕСКО як пам'ятник культури світового значення), з мальовничими бухтами та багатою середземноморською рослинністю. Дубровнік - столиця Південної Далмації, засноване в 7 столітті. До цього місто, що виникло на острові Лауза, називалося Рагуза. Тривалий час Дубровнік був містом-державою, а тому його історія надзвичайно цікава, а архітектуру міста, що до сих пір зберігає дух сердньовіччя, варто хоча б раз в житі побачити.
Повернення в Будву.  Вечеря. Ночівля.

День 7

Сніданок. Звільнення номерів.
07.00 Ранній виїзд з Будви. Екскурсія в м.Цетінє – колишню столицю Чорногорії, яка залишається і в наш час духовним та культурним центром Чорногорії. Відвідування Цетінського монастиря - однієї з найбільших православних святинь, де знаходяться поховання владик і резиденція митрополита Чорногорії. А з середини 20 ст. в монастирі зберігаються мощі Івана Хрестителя та частина Чесного Хреста. Переїзд через каньйон Морача, де ми побачимо красу, могутність та велич природи! Зупинка на обід (факультативно). Переїзд територією Чорногорії  та Сербії. Прибуття в Белград. Поселення в готель. Ночівля.

День 8

Сніданок. Звільнення номерів.
Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по м. Белград.
Белград — столиця Сербії, її культурний, освітній і науковий центр, символ незламного духу сербського народу. Це одне з найдревніших міст Європи, яке виникло більш ніж 3 тисячі років назад. Першими цю територію оселили кельти, своє укріплене місто вони назвали Сінгідунум. Протягом історії на цій землі сходились у двобої десятки армій, а саме місто 39 разів було повністю зруйноване і згодом відбудоване. Звідси і чудернацька суміш східної і західної культур. 
Серце міста – середньовічна фортеця Калемегдан (XII-XVII ст.). До наших часів на території фортеці збереглись православні церкви, мусульманські могили і турецькі бані. Поруч із фортецею знаходиться Старі Град – найстаріша частина Белграду. Саме тут серед його багатьох вуличок зосереджено більшість музеїв, палаців, галерей, дорогих ресторанів і магазинів. Вулиця Кнез Міхаілова – центральна пішохідна вулиця столиці, де вирує життя і вдень, і вночі. 
Собор Святого Сави – символ Сербської православної церкви, другий за величиною православний храм у світі, який може вмістити до 10 тисяч віруючих. 
Вільний час. Нічний переїзд територією Сербії.

День 9

Переїзд територією України. Прибуття до Львова в обідній час.

 

 

Доплата за 1-місне розміщення 75 євро /за весь тур.

У вартість включено:
- проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
-проживання:  5 ночей –Будва прив. вілла 3*;  сніданки + вечері; 
1 ніч – Белград, готель 3*, сніданок;
-курортний збір;
-екскурсії згідно програми;
-мед.страхування
Додатково оплачуються:
- вхідні квитки (10 євро)
- консульський збір посольства Угорщини 35 євро+20 грн

Необхідні документи: 

- закордонний паспорт (термін дії паспорту має бути 3 міс. до дати повернення,); продовжені паспорти не приймаються! 

- 2 нові кол. фото 3.5х 4.5, обов’язково на білому фоні, щоб лице займало 60-80% фото;

анкетні дані;

- копії сторінок внутрішнього паспорту (всі сторінки, де є записи);

для працюючих: довідка з місця роботи на бланку фірми, з вказанням всіх реквізитів фірми, посади та розміру окладу, завірена мокрою печаткою фірми та підписами директора і головного бухгалтера та із фразою, що на час поїздки зберігається робоче місце та оклад; копія трудової книжки, завірена печаткою підприємства;

для студентів: довідка з місця навчання, копія студентського квитка + довідка з банку про наявність рахунку ( на суму від 1.500 у.о) або свідоцтво про народження + довідка з місця роботи когось із батьків+ нотаріальна заява про спонсорство поїздки;

для дітей: копія свідоцтва про народження, довідка з місця навчання, довідка з місця роботи когось з батьків + нотаріальна заява про спонсорство, нотаріальний дозвіл на дитину (якщо дитина вписана в паспорт мами – нотаріальний дозвіл від батька, якщо дитина вписана в паспорт батька – нотаріальний дозвіл від мами, якщо дитина вписана в паспорти обох батьків або має дитячий проїздний документ – нотаріальний дозвіл від обох батьків). Якщо дитина подорожує лише з одним з батьків – оригінал + копія нотаріального дозволу.

для пенсіонерів: копія пенсійного посвідчення, довідка з Пенсійного фонду про нарахування пенсії за останні 6 міс. Якщо пенсія невелика, рекомендуємо подавати довідку з банку про наявність рахунку або довідку з місця роботи когось із близьких родичів ( дружини/чоловіка або дітей)  + нотаріальна заява про спонсорство поїздки

для приватних підприємців: копія свідоцтва про реєстрацію ПП., копію прос сплату єдиного податку, оригінал довідки про доходи за останній звітний період (з податкової інспекції) 

Останній термін прийому документів на тури 28.04 – 10.04.2012 12.05- 20.04.2012

ВАЖЛИВО ЗНАТИ:

1. Факультативні екскурсії проводяться при наявності 10 осіб і більше. 

2. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

     3. Туристи, котрі подорожують одні і згідні на підселення – можуть бути поселені в 3-місні номери.

       4. Просимо подавати повний пакет документів разом з підтвердженням. 

 


Вы можете заказать этот тур:    Хорватия. Горящие туры в Хорватию

По всем вопросам обращаться по телефону: (056) 375-65-75
 
 


 


   
Тел.: (056)375-65-75
(056)785-66-65

ул.Шевченко, 47, оф.1
г.Днепропетровск
49100, Украина
 453964755
Карта сайта   О нас   Поиск тура   Партнеры   Контакты   Вход

Все права защищенны (c) Валди Тур.