Валди Тур: Туры


горящие туры из Днепра в Турцию, Египет, Грецию, Кипр, Италию, Хорватию, Болгарию, Грузию. телефон лучшего турагенства Днепропетровска (056)375-65-75 ул. Шевченко 47 (Екатеринославский бульвар) напротив парковки Сascade Plaza


 
 
 

УСЛУГИ
ТУРЫ
СТРАНЫ
ВЫБОР ТУРА
 КРУИЗЫ
ТУРЫ ОТ TEZ TOUR
ГОРЯЩИЕ ПУТЕВКИ
БРОНИРОВАНИЕ ОТЕЛЕЙ
БЕСПЛАТНАЯ ПУТЕВКА
ОТЕЛИ, ОТЗЫВЫ
ВОПРОСЫ-ОТВЕТЫ
О КОМПАНИИ
КОНТАКТЫ

 
 
 
 

Туры

Туры → Украина. Горящие туры по Украине

НОВИЙ РІК. ЧЕРНІВЦІ - ПРИКАРПАТТЯ

«НОВИЙ РІК. ЧЕРНІВЦІ - ПРИКАРПАТТЯ»

(4 дні, 3 ночі)
(31.12. – 03.01.)

(Чернівці – Вижниця – Яремче – Буковель – Хотин – Кам.-Подільський)


1 день


 • Прибуття в м. Чернівці
 • Поселення в готелі
 • Оглядова екскурсія по м.Чернівці

   Чернівці – один з найкрасивіших обласних центрів Західної України. З часів Австро-угорської імперії його називають «маленьким Парижем». Свій початок Чернівці беруть із староруської фортеці, яка існувала на лівому березі Прута до 1259 р. і була зруйнована монголо-татарськими завойовниками. З часів феодалізм стоїть в Чернівцях Миколаївська церква, зведена в 1607 р. з дубових брусів. До місцевих пам’яток також належать кафедральний собор, вірменська церква, вокзал і міський театр. А перлиною Чернівців є колишня резиденція буковинських митрополитів, побудована в 1862-1882 рр. В даний час тут – головний корпус Чернівецького національного університету.

    Віротерпимість, проголошена в часи правління Австро-Угорщини, втілена у великих та малих храмах світових релігій. Це – живе сьогодення образу життя чернівчан. Туристи побачать православний кафедральній собор Св. Духа, православну церкву Св. Параскеви, греко-католицьку церкву Успіння Богородиці, римо-католицький костьол Воздвиження Чесного Хреста, синагогу Гросшил, колишню католицьку вірменську церкву Св. Петра та Павла, безліч невеликих божниць, що ховаються в міській забудові маленьких ошатних вулиць. Стрункі шпилі, куполи та вежі створюють неповторний силует міста, що розкинулося на верхніх терасах правого берега Прута.

 • Обід

    Пішохідний маршрут, який містить огляд трьох площ – Центральної, Соборної та Театральної. Під час екскурсії туристи побачать містобудівні вузли, які склалися під впливом європейського історизму, пройдуть вулицями О. Кобилянської, І. Франка, М. Емінеску та інших, що зберегли ансамблеву забудову. Екскурсія створює уявлення про розвиток бувшої столиці краю, архітектурні стилі та міське середовище минувшої епохи, знайомить з прекрасними пам’ятниками архітектури: міською ратушею, Німецьким, Польським, Румунським, Гебрейським та Українським Народними домами, обласним драматичним театром, репрезентативними будинками держадміністрації, медичної академії, університету та ін.
Унікальність Чернівців в майже повному збереженні ландшафту, архітектури та міського оточення, яке створювалося протягом одного століття.

 • Вільний час.

 Новорічний банкет. Зустріч Нового року в компанії з Дідом Морозом, Снігуронькою. Розважальна програма.


2 день

 • Відпочинок до обіду
 • Обід
 • Виїзд на Анинну гору, жіночий монастир Святої Анни

      Гору на околиці Вашківців Вижницького району священною вважали здавна. Легенда розповідає, що в тій час, коли Буковина знаходилася під турецьким ярмом, жила у Вашківцях дівчина на ім’я Анна, яка славилася своєю красою і добрими вчинками. Дівчина мала косу до колін і великі чорні очі. Турки під час одного з набігів дізналися про цю дівчину й вирішили впіймати красуню та поглумитися над нею, для чого й оточили село. Рано-вранці дівчина, врятовуючись від загарбників, побігла на гору. Оглянувшись з вершини гори Анна побачила, що турки оточили її. Діватися було нікуди, й дівчина почала молитися Богу, щоб той врятував її тіло і душу. І коли вороги були вже зовсім близько, сталося диво: земля розступилася і поглинула Анну. На поверхні залишилася лише її коса. Турки довго шукали дівчину, але знайшли лише її мокре волосся. Вітер вихопив волосся з турецьких рук і розвіяв по всій горі. На знак цього дива місцеві християни насипали тут могилу і звели кам'яний хрест, а гора з тих пір почала називатися Анниною. Незабаром з під гори забив струмок з цілющою водою і до гори почали приходити хворі, які за допомогою молитви та святої води зцілювалися. З часом хрест зруйнувала блискавка. Відновили його у 1848 році – в рік відміни кріпацтва в Австрії, під якою в той час перебувала Буковина. Ймовірно ж тоді на вершині гори побудували дерев’яну церкву, яка згоріла на початку ХХ століття. У 1993 році тут засновано жіночій монастир Святої Праведної Анни на Анниній горі. Побудовано собор Святої Анни з нижнім храмом Святих Великомучеників Маккавіїв, келії, житлові корпуси, господарські приміщення. Віруючи, які і в старі часи, приходять на Аннину гору і, молячись з вірою, отримують зцілення різноманітних хвороб. Щорічно на свято Маковея 14 серпня паломники тисячами відвідають монастир, щоб відсвяткувати перший Спас, якій нагадує про близьке завершення літа. Цього дня освячують хлібні колосся, садові квіти і, звичайно ж, головки маку. Посвячені макові зерна дівчата розсипають по трьох криницях, щиро вірячи, що через три дня піде дощ.

 • Повернення в м.Чернівці. 


3-й день 

 • Ранній сніданок
 • Переїзд на гірськолижний курорт "Буковель". Катання на лижах, санках.
 • Екскурсійна програма м. Яремча

    Буковель - один з найвідоміших туристичних комплексів Карпат, розташований поблизу села Поляниця. Вдале географічне розташування - Буковель оточений амфітеатром красивих гір - створює комфортні умови для відпочинку в Буковелі.  Унікальні кліматичні умови, надзвичайна краса карпатських гір, живописні ландшафти, а також джерела мінеральних вод залучають на відпочинок і лікування в Буковелі велику кількість туристів. Буковель (Україна) - відпочинок, який ідеально поєднує в собі прекрасні умови для спорту і веселого проведення часу з тишею і спокоєм. Ті, хто хоч раз приїжджав на відпочинок в горах (Буковель), в цей казковий, засніжений куточок взимку, хто бродив по перших весняних проталинах, хто вдихав повними грудьми кристально чисте повітря, повертаються в Буковель знову і знову.  Відпочинок в Буковелі добре у будь-який час року, але, в першу чергу, Буковель вважається гірськолижним курортом, тому кращий час його відвідин - зимові місяці.Відпочинок в Яремче - це гармонія чистоти і акуратності європейського містечка з незайманою красою гір.  

Катання на канатній дорозі в «Буковелі». Довжина підвісної дороги - 15 км.

Катання на лижах, сноубордах, санках 

  • Переїзд в м. Яремче
  • Обід 

     На висоті 525-560 метрів над рівнем моря, на відстані 68 км від обласного центру Івано-Франківська розкинулась перлина Карпат - Яремче. 
Відпочинок в Яремче - це гармонія чистоти і акуратності європейського містечка з незайманою красою гір.

 

    На висоті 525-560 метрів над рівнем моря, на відстані 68 км від обласного центру Івано-Франківська розкинулась перлина Карпат - Яремче. Прогулянка по місту. Відвідання ринку сувенірної продукції. Тут представлені не окремі їх види, як в інших відомих світових центрах, а практично все! Із умілих і працьовитих рук місцевих майстрів виходять Великодні писанки, різьблені, інкрустовані й випалені дерев'яні вази, шкатулки, рахви, пласти, орли, ложки, діжки, бербениці, розписаний керамічний посуд, куманці, скульптурки, кахлі, вишиті і ткані сорочки, рушники, килими і верети, ліжники, вироби з бісеру, металу і шкіри ...

 • Повернення в м. Чернівці


4-й день

 • Сніданок
 • Виселення з готелю
 • Виїзд на оглядову екскурсію в м. Хотин

       Одним з найбільш значних пам'ятників архітектури і військово-фортифікаційного мистецтва минулого в Чернівецької області є Хотинська фортеця. Її стіни заввишки до 30-40 м і завтовшки 5-6 м, земляні вали з бастіонами і глибокі рови викликають великий інтерес у всіх, хто відвідує цю фортецю над Дністром.
      Події військової історії фортеці підкреслюють її потужність. Важливою віхою в історії міста і фортеці стала Хотинська війна. У 1621 році сорокатисячна армія на чолі з Петром Сагайдачним врятувала поляків від розгрому, попередивши загрозу нападу турок на землі України і Східної Європи.
      На початку XVIII століття турки, слідуючи вимогам тогочасної військової техніки, зводять за допомогою французьких інженерів нові фортифікаційні споруди. Матеріали розкопок і документи, що відносяться до історії міста і фортеці, експоновані в Хотинському історико-краєзнавчому музеї, що існує з 1963 року. У фортеці проходили зйомки популярних фільмів: «Захар Беркут», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Три мушкетери», «Стріли Робін Гуда», «Тарас Бульба». У 2007 р. Хотинська фортеця увійшла до переліку «7 Чудес України».

 • Обід.
 • Трансфер в м. Кам’янець-Подільський. 
 • Оглядова екскурсія по місту:

- Глибокий скелястий каньйон в центрі міста
- Замковий міст
- церкви Петропавловська і Миколаївська
- Башти Гончарна і Кушнірська
- Турецькі і Вірменські бастіони
- Кам’янецька ратуша і Вірменський колодязь
- Домініканський і Трінітарський монастирі
- Польські і Російські ворота

Екскурсія по Кам’янець-Подільській фортеці

     Кам’янець-Подільський замок розташований за межами міста, він знаходиться біля єдиного в’їзду в місто. Перші кам’яні будівлі замку були зведені в ХП-ХШ ст. У ХIV-ХV ст. і XVI ст.. його неодноразово розширювали, перебудовували; остаточно його форма склалася в середині XVI ст.. Про красу приміщень замку дають уявлення кахлі з рослинними орнаментами або сюжетними рельєфами. Серед них привертають увагу зображення кінних воїнів. Ними прикрашали двері, віконниці житлових приміщеннях або меблі і скрині.
     Для любителів витончених тортур рекомендуємо відвідати місцевий підвал з камерою тортур. У одному із залів ви знайдете виставку народного побуту тих часів, коли у фортеці ще хтось жив. Побачите зразки зброї, одяг і дізнаєтесь про історію фортеці. Після цієї експозиції підніметесь на найвищу башту фортеці.

 • Вільний час.
 • Відправка групи.


ВАРТІСТЬ ТУРУ – 1400 грн.


У вартість туру входить:
1) Транспортне обслуговування по маршруту;
2) Проживання в готелі м. Чернівці (3 доби);
3) Харчування: 2 сніданки, 4 обіди;
4) Вхідні квитки і послуги гіда згідно з програмою туру;
5) Супровід представником турфірми; 


У вартість туру не входить:

1) Катання на санках і лижах.
2) Катання на канатній дорозі в «Буковелі»
3) Новорічний банкет (від 500 грн.).

Для всіх бажаючих покатитися на гірсколижних трасах, бажано мати з собою лижний костюм, паспорт


Вы можете заказать этот тур:    Украина. Горящие туры по Украине

По всем вопросам обращаться по телефону: (056) 375-65-75
 
 


 


   
Тел.: (056)375-65-75
(056)785-66-65

ул.Шевченко, 47, оф.1
г.Днепропетровск
49100, Украина
 453964755
Карта сайта   О нас   Поиск тура   Партнеры   Контакты   Вход

Все права защищенны (c) Валди Тур.