Валди Тур: Туры


горящие туры из Днепра в Турцию, Египет, Грецию, Кипр, Италию, Хорватию, Болгарию, Грузию. телефон лучшего турагенства Днепропетровска (056)375-65-75 ул. Шевченко 47 (Екатеринославский бульвар) напротив парковки Сascade Plaza


 
 
 

УСЛУГИ
ТУРЫ
СТРАНЫ
ВЫБОР ТУРА
 КРУИЗЫ
ТУРЫ ОТ TEZ TOUR
ГОРЯЩИЕ ПУТЕВКИ
БРОНИРОВАНИЕ ОТЕЛЕЙ
БЕСПЛАТНАЯ ПУТЕВКА
ОТЕЛИ, ОТЗЫВЫ
ВОПРОСЫ-ОТВЕТЫ
О КОМПАНИИ
КОНТАКТЫ

 
 
 
 

Туры

Туры → Польша. Горящие туры в Польшу

Новогодняя мечта: Краков + Прага

Новорічна мрія: Краків + Прага

Незабутня Новорічня пригода!
Львів - Велічка - Краків - Закопане - Прага - Кутна Гора - Львів
Новий рік у Празі!
Виїзд - 29.12

День 1 29.12

08:00 виїзд зі Львова.

Переїзд в Краків. Оглядова екскурсія по Кракову.

У Польщі є декілька столиць, Варшава - адміністративна, Закопане - зимова, ну а душа цієї країни в найцікавішому місті Краків. Неприступний, і в той же час привітний Вавель, торгівельні ряди Сукенніце, тут сувенір знайдеться для кожного, Ягелонський Університет, заплутані вулички старого міста, ну і як не загадати бажання під «хейнал», мелодію сурмача, яка ллється з вежі Маріанського костелу.

Поселення в готель. Ночівля.

День 2 30.12

Сніданок. Вільний день.

Пропонуємо факультативно Закопане (15 євро). На півдні Польщі, у підніжжі єдиних в країні гір альпійського стилю, лежить містечко Закопане - «зимова столиця» Польщі. Центральною вулицею Закопане є вулиця Крупувки - все крутиться навколо неї. На Крупувках є ресторани, колиби, кафе, цукерні, піцерії, бари, магазинчики, кіоски із різноманітними дрібничками та із традиційними для Закопане сувенірами.
В кінці Крупувок є базар, де можна придбати сувеніри в гуральському стилі, скуштувати сир місцевого виробництва, так і купити собі необхідні речі.

Також пропонуємо водний комплекс Терма Буковина Татранська (5 євро): гірки, дитячі майданчики, сауни, 12 басейнів з хвилями, парою, течіями - наповнені водою з термальних джерел, температура якої 28-36°С

Повернення в Краків. Ночівля.

День 3 31.12

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Прагу. Запрошуємо на пішохідну екскурсію по столиці Чехії. Сьогодні Ти поринеш у легенду Старого міста ставши свідком параду апостолів на старому астрономічному годиннику Орлої, пройдеш дорогу королів до нейморної Порохової вежі, а також, побуваєш на головній історичній площі - Старомєстській.

Поселення у готель. Святкування Нового Року!

День 4 01.01

З НОВИМ 2014 РОКОМ!

Сніданок. Виселення з готелю. Прага - місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Сьогодні на тебе чекає Пражський Град - резиденція чеських монархів, де живе та працює президент, королівське містечко Градчани, Лоретта, всесвітньовідомий собор Св. Віта, ну і Карловий міст з Яном Непомуцьким де загадують найпотаємніші бажання. І все це - чудова і таємнича Прага! Вільний час. Вільний час.

 

Факультативно пропонуємо:

- Відвідати середньовічний маєток та пивоварню в Детеніце (35 євро).Переступивши поріг, Ти відразу ж опинишся в атмосфері минулих віків, яка Тебе зачарує! В маєтку Ти побачиш старовинну зброю, цікавий та захоплюючий інтер'єр того часу, а в старовинній пивоварні,скуштуєш світле та чорне пиво так зване пиво «Кохання» за старим рецептом лицаря Артура + неймовірно смачна вечеря підсилить Твої враження від Детеніце!
Повернення в готель. Ночівля.

 

День 5 02.01

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.Пропонуємо факультативно міста, що звуться скарбницею і коштовністю Чехії - Кутну Гору та Чеський Штернберк (35 євро).

Кожна вулиця в місті Кутна Гора, кожен будинок або храм «дихає» історією. Однією з найвідоміших визначних пам'яток міста є Собор Святої Варвари та Костніца - церква на кістках в які знаходиться люстра зроблена з людських кісток.

Чеський Штернберк могутній старовинний готичний замок, зведений на скалі, в долині річки Сазави. Як і в багатьох інших чеських замках, у Чеському Штернберку представлена цікава експозиція, що відтворює історичні інтер'єри, картинна галерея, старовинні меблі, зброя та мисливські експозиції з трофеями.

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

День 6 03.01

Прибуття до Львова.

Вартість туру

Вартість туру при оплаті

Дорослі

Діти до 16 років

до 19 жовтня

185

180

до 16 листопада

200

195

після 16 листопада

215

210

 

У вартість входить:
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі категорії 3*, сніданки (шведський стіл)
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи
• страхування


У вартість не входить:
• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
• особисті витрати
• консульський збір - 35 євро (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років... згідно угоди про спрощення візового режиму)
• святкування Нового Року
• збір ППВА (Візовий центр) - 22 євро/ос

 

ВАЖЛИВО:
• При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць просимо уточнювати
• Оплата туру здійснюється в гривнях по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти.
• Консульський збір та збір ППВА (Візовий центр) оплачуються при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір та збыр вызового центру не повертаються
• За одномісне розміщення передбачена доплата 96 євро
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 15 чоловік
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг
• Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови

 


Вы можете заказать этот тур:    Польша. Горящие туры в Польшу

По всем вопросам обращаться по телефону: (056) 375-65-75
 
 


 


   
Тел.: (056)375-65-75
(056)785-66-65

ул.Шевченко, 47, оф.1
г.Днепропетровск
49100, Украина
 453964755
Карта сайта   О нас   Поиск тура   Партнеры   Контакты   Вход

Все права защищенны (c) Валди Тур.